Skip to content

مشخصات و توضیحات فنی سرورهای HPE ProLiant Gen 11

مشخصات و توضیحات فنی سرورهای HPE ProLiant Gen 11

سرورهای HPE ProLiant Gen11 برای دنیای هیبریدی شما طراحی شده اند تا یک تجربه عملیات ابری بصری، امنیت قابل اعتماد با طراحی و عملکرد بهینه برای هر حجم کاری را ارائه دهند. بینش و نوآوری را در مجازی سازی، برنامه های تجاری، تجزیه و تحلیل داده ها، برنامه های گرافیکی فشرده و موارد دیگر تسریع کنید.

HPE برای اولین بار در پنج سال گذشته سرورهای پرفروش Hp را اصلاح کرد. سری اولیه ProLiant Gen11 از پنج مدل جدید تشکیل شده است. مدل اول در حال حاضر موجود است. ProLiant یک پرچمدار برای HPE است. سازمان ها از سرورها برای انواع بارهای کاری در محل استفاده می کنند، از محاسبات نرم افزاری تا هوش مصنوعی.

با هر نسل، پردازنده سرور اچ پی و ظرفیت به روز می شوند. سری جدید11 ProLiant Gen در ابتدا از پنج مدل جدید با تنظیمات مختلف تشکیل شده است. اولین مدل - ProLiant RL300 Gen11 - اکنون به طور کلی در دسترس است.

این مدل بر روی CPU های Ampere Altra و Ampere Altra Max اجرا می شود. تعداد هسته ها در هر پیکربندی متفاوت است. این سرورها به شانزده ماژول حافظه سرور DDR4 اجازه می دهند که برای 4 ترابایت حافظه کافی است. جا برای ده SSD NVMe (2.5 اینچ) و دو SSD M.2 وجود دارد.

چهار مدل دیگر DL345، DL365 - ProLiant DL325 Gen11 و DL385 -از تاریخ 10 نوامبر در دسترس خواهند بود. HPE همچنین مدل‌ها را از طریق HPE GreenLake عرضه می‌کند. هر چهار سرور بر روی CPU های AMD EPYC اجرا می شوند. جامع ترین پیکربندی از 96 هسته CPU و حداکثر 6 ترابایت حافظه DDR5 پشتیبانی می کند. ظرفیت دیسک در هر پیکربندی متفاوت است.

HPE ProLiant Gen11

سرورها برای انواع کارها مناسب هستند. HPE جهت خرید سرور اچ پی مدل‌های ارزان‌تر (DL325 و DL345) را برای محاسبات نرم‌افزاری، ذخیره‌سازی تعریف‌شده توسط نرم‌افزار و شبکه‌های تحویل محتوا (CDN) توصیه می‌کند. مدل‌های گران‌تر (DL365 و DL385) برای مجازی سازی همه‌منظوره، زیرساخت‌های دسکتاپ مجازی (VDI)، تجزیه و تحلیل داده‌ها، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین طراحی شده‌اند. به گفته HPE، سرورهای جدید تا دو برابر بیشتر از نسل های قبلی پهنای باند ورودی/خروجی را پشتیبانی می کنند. علاوه بر این، سرورها تا 50 درصد هسته های بیشتر در هر CPU و تا 33 درصد تراکم GPU بیشتر در هر سرور ارائه می دهند.

HPE ProLiant DL320 Gen11 یک سرور 1U و تک CPU است که برای استفاده در محیط های مختلف رک طراحی شده است. این برای نوسازی و قدرت بارهای کاری نسل بعدی طراحی شده است و در عین حال طراحی استاندارد صنعتی را با مقیاس انعطاف پذیر برای گرافیک و ذخیره سازی پیشرفته حفظ می کند. این سرور برای بارهای کاری دسکتاپ مجازی (VDI)، پخش ویدئو و تجزیه و تحلیل ایده آل است. با این حال، به لطف طراحی تک CPU، قیمت مقرون به صرفه‌ای را برای دفاتر کوچک، خرده‌فروشی و سایر مکان‌های حاشیه‌ای دارد.

نرم افزار و امنیت در سرور HPE ProLiant Gen11

از نظر نرم‌افزاری، مشتریان می‌توانند HPE GreenLake Compute Ops Management را از پیش نصب کرده باشند. این نرم افزار برای مدیریت سرورهای Gen10 در سال 2021 راه اندازی شد. در همین حال، هر دو سرور Gen10 و Gen11 پشتیبانی می شوند. این نرم افزار به سازمان ها اجازه می دهد تا سرورها را در مکان های مختلف با یک رابط ابری مدیریت کنند.

HPE GreenLake Compute Ops Management اجباری نیست. سرورها به همان اندازه با iLO، راه حل مدیریت خوب قدیمی HPE قابل مدیریت هستند. OpenBMC، یک جایگزین منبع باز، نیز پشتیبانی می شود. بهترین نرم افزار مدیریت بر اساس محیط و سازمان مورد استفاده متفاوت است. از نظر امنیت، HPE Silicon Root of Trust را برای محافظت از سیستم عامل در برابر بدافزارها و باج افزارها یکپارچه کرده است. علاوه بر این، Secure Device Identity از هویت منحصر به فرد سرورها محافظت می کند. در نهایت، ماژول های پلتفرم مورد اعتماد (TPMs) یک لایه اضافی از احراز هویت را ارائه می دهند.

به طور یکپارچه بر محیط محاسباتی توزیع شده خود نظارت، مدیریت و مشاهده کنید. مدیریت محاسبات را یکپارچه کنید، وظایف را ساده و خودکار کنید، و عملیات محاسباتی را ایمن کنید با یک تجربه عملیاتی ابری بصری که استفاده از آن ساده است و می‌توان آن را از طریق یک کنسول واحد با استفاده از HPE GreenLake برای مدیریت عملیات محاسباتی مدیریت کرد.

مشخصات HPE proliant Rack tower gen 11:

 • مجموعه رک HPE ProLiant Gen11 ارائه می دهد
 • 2 برابر پهنای باند ورودی/خروجی بیشتر با فضای بیشتر برای داده ها و شتاب دهنده های گرافیکی
 • 33 درصد تراکم GPU با کارایی بالا در هر سرور برای تامین انرژی بارهای کاری نسل بعدی
 • 50٪ هسته بیشتر در هر CPU برای بهبود یکپارچه سازی حجم کار
 • به روز رسانی سیستم عامل سرور تا 5 برابر سریعتر 4
 • تا 2.76 برابر عملکرد پردازش اعداد صحیح محاسباتی بیشتر در مقایسه با HPE ProLiant DL380 Gen10
 • تا 3.37 برابر عملکرد توان عملیاتی نقطه شناور محاسباتی بیشتر در مقایسه با HPE ProLiant Gen10
 • تا 2.2 برابر کاربران بیشتر برای OLTP در مقایسه با HPE ProLiant Gen10
 • تا 1.68 برابر عملکرد مجازی سازی بالاتر با 19٪ قیمت/عملکرد بهتر

HPE ProLiant tower gen11

مشخصات The HPE ProLiant tower gen11:

 • 2 برابر پهنای باند ورودی/خروجی بیشتر با فضای بیشتر برای داده ها و شتاب دهنده های گرافیکی
 • 33 درصد تراکم GPU با کارایی بالا در هر سرور برای تامین انرژی بارهای کاری نسل بعدی
 • 50% هسته بیشتر به ازای هر CPU برای بهبود تلفیق حجم کار
 • به روز رسانی سیستم عامل سرور تا 5 برابر سریعتر
 • رکورد جهانی بهره وری انرژی با HPE ProLiant ML350 Gen 11

سرورهای HPE ProLiant دارای نوآوری های الهام گرفته از کاربر برای ساده تر کردن فناوری اطلاعات هستند، از جمله:

 • HPE OneView: یک عنصر اساسی در زیرساخت نرم افزاری تعریف شده محیط های ابری ترکیبی، HPE OneView یک رویکرد خودکار و مبتنی بر الگو برای استقرار، تهیه، به روز رسانی و یکپارچه سازی زیرساخت های محاسباتی، ذخیره سازی و شبکه ارائه می دهد.
 • HPE InfoSight: بر اساس داده‌های عملیاتی ده‌ها هزار سرور، HPE InfoSight بینش و نظارت مستمر مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) را بر عملکرد سرور ارائه می‌کند، پیش‌بینی و پیشگیری از مشکلات قبل از تحت تأثیر قرار گرفتن عملیات فناوری اطلاعات.
 • HPE iLO 6: تعبیه شده در سرورهای HPE ProLiant، HPE iLO 6 یک هوش اصلی است که وضعیت سرور را نظارت می کند و در عین حال ابزاری را برای گزارش، مدیریت مداوم، هشدار سرویس و مدیریت محلی یا از راه دور برای شناسایی و حل سریع مشکلات فراهم می کند. به طور خلاصه، سرورهای HPE ProLiant Gen11 خود را به طور ایمن پیکربندی، نظارت و به روز رسانی کنید.
 • :HPE iLO RESTful API  HPE iLO از یک رابط برنامه نویسی برنامه RESTful (API) کاملاً منطبق بر Redfish برای ارائه مدیریت ساده و ایمن برای امروز استفاده می کند. زیرساخت های ابری و مبتنی بر وب در طیف گسترده ای از عملیات و ابزارهای هماهنگ سازی HPE و دیگران.