Skip to content

5 تا از بهترین سرورهای رک مانت سرور hp در سال 2023

سرورهای Rack Mount از HP برخی از محبوب ترین گزینه ها برای مشاغل کوچک هستند. اینها سرورهای جمع و جور هستند که فضای زیادی را در دفتر شما اشغال نمی کنند، اما به اندازه کافی قدرتمند هستند تا بتوانند کارهای روزمره را انجام دهند. در این مقاله، ما بهترین سرورهای رک مانت اچ پی را فهرست کرده ایم تا به شما کمک کند بهترین را برای کسب و کار خود پیدا کنید.

مقایسه سرورهای نسل 9 و 10 HPE

سرورهای ProLiant شرکت های HPE به شدت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. HPE برای اولین بار نسل نهم خود (Gen9) از سرورهای ProLiant را در سال 2014 منتشر کرد. متعاقباً، در سال 2017، HPE نسل دهم (Gen10) را منتشر کرد. با سه سال تکامل محصول بین Gen9 و Gen10، تفاوت های مهمی برای درک وجود دارد.

مشخصات و توضیحات فنی سرورهای HPE ProLiant Gen 11

سرورهای HPE ProLiant Gen11 برای دنیای هیبریدی شما طراحی شده اند تا یک تجربه عملیات ابری بصری، امنیت قابل اعتماد با طراحی و عملکرد بهینه برای هر حجم کاری را ارائه دهند. بینش و نوآوری را در مجازی سازی، برنامه های تجاری، تجزیه و تحلیل داده ها، برنامه های گرافیکی فشرده و موارد دیگر تسریع کنید.

اطلاعات کاربردی جهت خرید سرورهای استوکHP

سرورهای HPE مزایای بزرگی را برای کمک به اجرای روان و موثر مرکز داده ارائه می دهند. یک سرور hp استوک برای فناوری اطلاعات سازمانی خود دریافت کنید. سرورهای اچ پی برای شرکت های بزرگی که عملکرد و قابلیت اطمینان بالایی را می طلبند ایده آل هستند. سرورهای استفاده شده اچ پی برای مشاغل کوچک و متوسط که الزامات عملکرد بالایی دارند نیز محبوب هستند.

اطلاعات کاربردی هارد M2 برای سرور اچ پی

هارد M2 از پروتکل ها و برنامه های متعددی مانند Peripheral Component Interconnect Express)PCIe) و SATA پشتیبانی می کند. محصولات سازگار با M.2 به درایوهای حالت جامد نیز محدود نمی شوند. این مشخصات همچنین از پروتکل هایی مانند اتوبوس های سریال جهانی (USB) و Wi-Fi پشتیبانی می کند.

مجازی سازی سرور چیست؟

مجازی سازی سرور فرآیندی است که چندین فضای کاربری را در یک سرور ایجاد و انتزاع می‌کند. مجازی سازی سرور همچنین منابع سرور از جمله تعداد و هویت سرورهای فیزیکی، پردازنده‌ها و سیستم عامل ها را پنهان می کند.

انواع کارت گرافیک برای سرور HPE

بطور کلی انواع کارت گرافیک برای سرور HPE محصولات GPU به سه دسته اصلی تقسیم می شوند. کارت گرافیکGPU  (Graphics Processing Unit) یک مدار الکترونیکی است که برای ایجاد تصاویر در دستگاه های ما استفاده می شود.

چراغ UID در سرور hp چیست؟

ایده اصلی پشت این نشانگر UID است که به شما کمک کند تا به طور فیزیکی یک سرور را در اتاق کامپیوتر خود شناسایی کنید. وقتی به پورت مدیریت از راه دور iLO سرور Proliant وارد می‌شوید، این UID روشن/خاموش می‌شود.

بررسی RAM 3200

رم DDR4 پشتیبانی قدرتمندی از بازی ارائه می‌کند. ماژول اورکلاک شده با عملکرد بالا از راه‌اندازی با یک کلید و اورکلاک خودکار پشتیبانی می‌کند و به گیمرها کمک می‌کند تا با سرعت رعد و برق مانور دهند و حریفان خود را له کنند.

نمایش ۱ تا ۱۰ از ۵۰ گزینه