Skip to content

بهترین برنامه های آنتی ویروس سرور HP در سال 2023

آنتی ویروس سرور وسیله‌ای برای محافظت از سرور است که تهدیدات اصلی و برنامه‌های مخرب را پیدا کرده و از بین می‌برد. بدون سرور آنتی ویروس، خطر از دست دادن داده‌ها و پول را دارید. هوشمندانه ترین اقدام این است که یک سرور آنتی ویروس را پیدا کنید که با سرور شما سازگار باشد.

سیستم یو پی اس چیست و چه کاربردهایی دارد؟

یو پی اس ها دارای باتری های داخلی هستند که در صورت عدم استفاده دائما در حال شارژ شدن هستند، بنابراین در صورت قطع برق، آماده تامین برق پشتیبان هستند. علاوه بر این، یو پی اس ها می توانند ناهنجاری هایی مانند افت برق و نوسانات برق را که نوسانات برق موقتی هستند که می توانند به رایانه های متصل و سایر لوازم الکترونیکی آسیب برسانند، شناسایی و جبران کنند.

رک سرور (Rack Server) و فاکتورهای مهم در انتخاب آن چیست؟

در واقع رک سرور همان کابین سروری است که می‌توان جهت نگهداری سرور و تجهیزات مختلف شبکه آن را به کار گرفت. بنابراین در صورتی که رک سرور دارای استانداردهای لازم باشد، دارای عرض 50 سانتی متر است و ارتفاع آن با توجه به تعداد سرور و تجهیزات موجود در آن تعیین می‌شود.

بزرگ‌ترین دیتاسنترهای جهان بر اساس مساحت

در این مقاله مروری به 12 دیتاسنتر بزرگ دنیا با توجه به اندازه و ظرفیت آنها اشاره کرده‌ایم. همه آن‌ها در یک منطقه بزرگ ساخته شده‌اند و به اندازه یک شهر متوسط انرژی مصرف می‌کنند.

صفر تا صد کراکن کارت

کراکن یکی از پرمخاطب‌ترین پلتفرم‌های مبادلات ارزهای دیجیتال در جهان هستند. هر کدام به شما امکان می دهد با استفاده از پول فیات ارزهای مختلفی را خریداری کنید.

Hewlett Packard هیولت پاکارد

تلاش این دو نفر باعث شد که سرمایه اندک آن‌ها بعد از حدود هفتاد سال به ۹۰ میلیارد دلار برسد. در حال حاضر این شرکت در بیشتر از ۱۶۰ کشور جهان فعالیت می‌کند

تبلیغات رپورتاژ (Reportage)

تولید مثل تبلیغات ، یعنی متن تبلیغات شما در سایت دیگری به عنوان یک مقاله مستقل منتشر می شود و به آن کلید واژه در کلمات کلیدی مربوطه در سایت شما پیوند می یابد.

لیبرا چیست؟

فیسبوک یک ارز دیجیتالی به نام Libra را اعلام کرد که به میلیارد کاربر آن امکان می‌دهد معاملات مالی را در سرتاسر جهان انجام دهند ، در اقدامی که به طور بالقوه می تواند سیستم بانکی جهان را لرزاند

پورت USB iLO5 جلوی سرور G10

پورت USB iLO5 جلوی سرور G10 سرور HPL ProLiant Gen10 دارای iLO 5 است که در حال حاضر یک پورت USB جدید iLO در جلو دارد. این پورت سرویس جدید ILO 5 دارای برخی از ویژگی های مفید است و از مواردی استفاده می کند

تنظیم و راه اندازی MSA 2040

تنظیم و راه اندازی MSA 2040 اتصال به یکی از کنترلرها با استفاده از کابل مینی مینی عرضه شده برای اتصال به پورت CLI. شما باید از تنظیمات اتصال و رمز عبور ارائه شده در راهنمای کاربری MSA 2040 استفاده کنید