Skip to content

عیب یابی، تعمیر و پشتیبانی سرور به‌ویژه سرورهای HP یکی از مهمترین کارهای نیروهای فنی شرکت نویان سرور می‌باشد. آپدیت (بروزرسانی) و نصب نرم افزار و بروزرسانی سخت‌افزاری سرور با برندهای مختلف از جمله سرور HP نیز از سوی نویان‌سرور ارائه می‌گردد.

عیب یابی سرور

به صورت حضوری و غیرحضوری

انجام عیب یابی سرورهای HP در کمترین زمان با کادری مجرب از بهترین کارشناسان و مهندسان کشور در شرکت بازگانی نویان سرور به مشتریان گرامی عرضه می‌شود.

  • عیب یابی و رفع مشکلات سخت افزاری سرور ها و ذخیره سازها (Storage)
  • مراجعه حضوری برای رفع مشکلات موردی و بروزرسانی سرور
  • عیب یابی، تعمیر، نگهداری و انجام کلیه امور مربوط به سرورهای HP
  • ارائه‌ی مشاوره در خصوص شیوه تعمیر و تعویض قطعات سرور

عیب یابی سرور

بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری سرور

به صورت حضوری و غیرحضوری

انجام آخرین بروزرسانی‌های قطعات و نرم افزار سرورهای HPاز جمله درایورها، آپدیت قطعات و چیپ ست‌ها یاIntelligent Provisioning  و Service Pack for ProLiant (SPP)

پشتیبانی تلفنی سرور

24ساعته

بخش پشتیبانی تلفنی شرکت بازرگانی نویان سرور با بهرگیری از کارشناسان و متخصصان با تجربه به صورت تمام وقت خدمات پشتیبانی سرور های HP  را ارائه و آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.

ارتقاع سخت افزاری سرور

باکمترین هزینه

باپیشرفت و تعمیرات سریع تکنولوژی نیاز به ارتقاع سخت افزاری سرور HP و تعویض قطعات سرورها جهت حفظ کارایی آنها ضروری می باشد. این شرکت با استفاده از دانش روز آمادگی لازم جهت بروزرسانی قطعات و خرید سرور hp برای  مشتریان گرامی را دارا می باشد.

آموزش تعمیرات سرور

آموزش رفع خطاهای سرور

یکی از مهمترین ارکان پیشرفت هرمجموعه آموزش است. این مجموعه آمادگی‌های لازم جهت تبادل تجربیات کسب‌شده با شرکت‌های همکار، دانشجویان و موسسات آموزشی را دارا می‌باشد. همچنین در مورد مشاوره و خدمات سرور hp می‌توانید از کارشناسان نویان‌سرور کمک بگیرید.

آموزش تعمیرات سرور

تعمیر سرور

به صورت جامع و تخصصی

این شرکت با طراحی منسجم و دقیق، برنامه ریزی تعمیرات پیشگیرانه و عیب یابی سرور های HP را در اولویت کاری خود قرار داده است. شرکت نویان‌سرور آمادگی دارد، با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد عیب‌یابی و تعمیر سرور به ویژه سرور HP را در حداقل زمان و بالاترین کیفیت ارائه نماید. این شرکت مفتخر است با آمادگی حداکثری انجام تعمیرات با قابلیت اطمینان بالا را عهده دار گردد و رضایت خاطر شما مشتریان گرامی را فراهم نماید.