Skip to content

عیب یابی ، تعمیرات سرورهای HP یکی از مهمترین کار نیروهای فنی شرکت نویان سرور می باشد. آپدیت و نصب نرم افزار و بروزرسانی انواع سرور

عیب یابی سرور

به صورت حضوری و غیرحضوری

انجام عیب یابی سرورهای HP در کمترین زمان با کادری مجرب از بهترین کارشناسان و مهندسان کشور در شرکت بازگانی نویان سرور به مشتریان گرامی عرضه می‌شود.

  • عیب یابی و رفع مشکلات سخت افزاری سرور ها و ذخیره سازها (Storage)
  • مراجعه حضوری برای رفع مشکلات موردی و بروزرسانی سرور
  • عیب یابی، تعمیر، نگهداری و انجام کلیه امور مربوط به سرورهای HP
  • ارائه‌ی مشاوره در خصوص شیوه تعمیر و تعویض قطعات سرور

عیب یابی سرور

بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری سرور

به صورت حضوری و غیرحضوری

انجام آخرین بروزرسانی‌های قطعات و نرم افزار سرورهای HPاز جمله درایورها، آپدیت قطعات و چیپ ست‌ها یاIntelligent Provisioning  و Service Pack for ProLiant (SPP)

پشتیبانی تلفنی

24ساعته

بخش پشتیبانی تلفنی شرکت بازرگانی نویان سرور با بهرگیری از کارشناسان و متخصصان با تجربه به صورت تمام وقت خدمات پشتیبانی سرور های HP  را ارائه و آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.

ارتقاع سخت افزاری سرور HP

باکمترین هزینه

باپیشرفت و تعمیرات سریع تکنولوژی نیاز به ارتقاع سخت افزاری سرور HP و تعویض قطعات سرورها جهت حفظ کارایی آنها ضروری می باشد. این شرکت با استفاده از دانش روز آمادگی لازم جهت بروزرسانی قطعات و خرید سرور hp برای  مشتریان گرامی را دارا می باشد.

آموزش تعمیرات سرور HP

آموزش رفع خطا های سرور

یکی از مهمترین ارکان پیشرفت هرمجموعه آموزش است.این مجموعه آمادگی های لازم جهت تبادل و تجربیات کسب شده با شرکت های همکار و دانشجویان و موسسات آموزشی را دارا می باشد. همچنین در مورد مشاوره و خدمات سرور hp می توانید از کارشناسان نویان سرور استعلام بگیرید.

آموزش تعمیرات سرور HP