Skip to content

ارائه بهترین راهکار به سازمان های کوچک تا بزرگ که قصد برداشتن گام‌های بلندتر و رشد دارن برای خرید سرور که با هزینه های آنها مطابقت داشته باشد. مشاوره برای انتخاب بهترین قطعه برای سرور جهت ارتقا سرور و به روزرسانی سرور های شرکتی و دولتی.

خدمات پس از فروش

شرکت بازرگانی نویان سرور توجه به مشتریان را هدف و برنامه محوری خود قرار داده و همواره بر این باور است که پس از فروش محصولات ارائه خدمات مناسب به مشتریان را نیز بر عهده دارد. از این رو اقدامات و تلاشهای فراوانی را برای ایجاد و مدیریت مرکز خدمات پس از فروش نموده و امروز مفتخر است که در طول سالیان گذشته توانسته است که رضایت مشتریان عزیز را کسب نماید.


خدمات این شرکت به مشتریان بلافاصله پس از خرید شروع شده و شامل موارد زیر می باشد

۱-خدمات نصب و راه اندازی سرور 
۲-خدمات  تعمیر و ارائه راهکارهای مناسب جهت نگهداری از سرورها
۳-خدمات تعویض و جایگزینی با توجه به تعهدات دوره گارانتی

 

همچنین مشاوران نویان سرور در زمینه فروش سرور Hp و همچنین تعمیرات سرور hp می توانند مشاوره های فنی و کاربردی به شما ارائه بدهند.
 

مشاوره فنی و مهندسی حرفه ای

شرکت بازرگانی نویان سرور با داشتن کارشناسان و متخصصان باتجربه اقدام به ارائه خدمات مشاوره فنی و مهندسی در کلیه زمینه های مرتبط با سرورهای HP به مشتریان گرامی نموده است. بروز بودن دانش و آگاهی متخصصان و کارشناسان این شرکت از خصوصیات بارز این مجموعه است و سوابق فنی و اجرایی ما نشان از کارایی و تخصص این مجموعه دارد. شرکت بازرگانی نویان سرور به شکل پیوسته برای ارائه بهترین مشاوره فنی و مهندسی برای انجام پروژه ها در کنار شما خواهد بود و هر مسئله ای با کار شما در ارتباط باشد را در نظر می گیرد و اقدامات لازم را در این زمینه انجام می دهد.