Skip to content

ویژگی‌های سرویس‌های نویان سرور

همه ابزارها و امکاناتی که به آن نیاز دارید

پایگاه داده

قطعات اصل و با کیفیت

ارائه قطعات اصل و با کیفیت از برندهای معتبر جهانی

پایگاه داده

پایین‌ترین قیمت

ارائه سرور، قطعات و خدمات با پایین‌ترین قیمت

پایگاه داده

پشتیبانی از راه دور

در کم‌ترین زمان ممکن و از راه دور پیشتیبان شما هستیم

پایگاه داده

ارتقا سخت افزار سرور

بعد از خرید سرور دغدغه بروزرسانی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری سرور خود را نداشته باشید

لیست سرویس‌های ما

آن‌چه ارائه می‌دهیم

 • عیب‌یابی، پشتیبانی و تعمیر سرور HP

  در راستای تحقق مهم ترین شعار این شرکت یعنی مشتری مداری و پرسنل تعمیرات از میان مجرب ترین افراد در حوزه تعمیرات سرور ها انتخاب شده اند تا بتوانند خدمات تخصصی به مشتریان عزیز ارائه نمایند.توجه به دو رکن اساسی تعمیر یعنی نیروی متخصص و ابزار کار آمد موجب شده که تقریبا تمامی مشکلات سرورهای HP  قابل حل بوده و مشتریان از بابت عیب یابی ، تعمیر و پشتیبانی سرور HP   اطمینان کامل داشته باشند.

  تصویر عیب‌یابی، پشتیبانی و تعمیر سرور HP
 • مشاوره و خدمات سرور HP

  شرکت نویان سرور با در اختیار داشتن پرسنلی مجرب از بهترین مهندسین کشور آمادگی لازم جهت ارائه خدمات مشاوره سرور hp به مشتریان عزیز در سراسر کشور میباشد. آگاهی از نیازها و خواسته های مشتریان از طریق مطالعه و مراجعه و تحقیق به منظورارائه خدمات مطلوب و افزایش سطح رضایت آنان در دستور کار این مجموعه قرار دارد.

  تصویر مشاوره و خدمات سرور HP
 • فروش سرور HP

  شرکت نویان سرور با بیش از 5سال سابقه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش سرورهای HP مفتخر به جلب رضایت مشتریان گرامی شده است. فروش سرور hp و قطعات اورجینال سرورهای HPE با بهترین قیمت و تضمین برای اورجینال بودن قطعات همراه با گارانتی شرکتی معتبر جهت تعویض قطعات، پاسخگویی به شما مشتریان گرامی جهت خرید سرور hp  و انتخاب بهترین قطعه برای سرور اچ پی و انتخاب سرور برای مجموعه و ارسال پیش فاکتور رسمی برای شما مشتریان گرامی در کمترین زمان ممکن.

  تصویر فروش سرور HP