Skip to content

بهترین‌ و پرفروش‌ترین‌ سرور‌ در سال 2022

قابل ذکر است که در این رتبه بندی شرکت HP رتبه اول را بدست آورده است. سرور یک رایانه همیشه روشن و همیشه در دسترس است. زمانی که این دسترسی تنها در محدوده یک شبکه داخلی باشد، آن را سرور تحت شبکه می‌نامیم و به این معنا خواهد بود که تمامی رایانه‌های موجود در این شبکه از این رایانه فرمان می‌گیرند و نیازهای تحت شبکه خود را به کمک آن تأمین می‌کنند و سرور نقش آن‌ها را در شبکه تعیین می‌نماید.

گزینش یک سرور خوب برای مشاغل کوچک در آخرین پژوهش

فکر می کنم با من موافق هستید که انتخاب بهترین سرور برای یک کسب و کار کوچک می تواند یک فرآیند دشوار باشد. با وجود بسیاری از انواع سرورها، پردازنده ها، هارد دیسک و گزینه های دیگر برای انتخاب، تقریبا غیرممکن است که بدانید از کجا شروع کنید.

بزرگ‌ترین دیتاسنترهای جهان بر اساس مساحت

در این مقاله مروری به 12 دیتاسنتر بزرگ دنیا با توجه به اندازه و ظرفیت آنها اشاره کرده‌ایم. همه آن‌ها در یک منطقه بزرگ ساخته شده‌اند و به اندازه یک شهر متوسط انرژی مصرف می‌کنند.

چراغ UID در سرور hp چیست؟

ایده اصلی پشت این نشانگر UID است که به شما کمک کند تا به طور فیزیکی یک سرور را در اتاق کامپیوتر خود شناسایی کنید. وقتی به پورت مدیریت از راه دور iLO سرور Proliant وارد می‌شوید، این UID روشن/خاموش می‌شود.

بررسی RAM 3200

رم DDR4 پشتیبانی قدرتمندی از بازی ارائه می‌کند. ماژول اورکلاک شده با عملکرد بالا از راه‌اندازی با یک کلید و اورکلاک خودکار پشتیبانی می‌کند و به گیمرها کمک می‌کند تا با سرعت رعد و برق مانور دهند و حریفان خود را له کنند.