Skip to content

اطلاعات کاربردی جهت خرید سرورهای استوکHP

سرورهای HPE مزایای بزرگی را برای کمک به اجرای روان و موثر مرکز داده ارائه می دهند. یک سرور hp استوک برای فناوری اطلاعات سازمانی خود دریافت کنید. سرورهای اچ پی برای شرکت های بزرگی که عملکرد و قابلیت اطمینان بالایی را می طلبند ایده آل هستند. سرورهای استفاده شده اچ پی برای مشاغل کوچک و متوسط که الزامات عملکرد بالایی دارند نیز محبوب هستند.

بهترین برنامه های آنتی ویروس سرور HP در سال 2023

آنتی ویروس سرور وسیله‌ای برای محافظت از سرور است که تهدیدات اصلی و برنامه‌های مخرب را پیدا کرده و از بین می‌برد. بدون سرور آنتی ویروس، خطر از دست دادن داده‌ها و پول را دارید. هوشمندانه ترین اقدام این است که یک سرور آنتی ویروس را پیدا کنید که با سرور شما سازگار باشد.

نرم افزار پشتیبان گیری از سرور های HP چیست؟

یک نرم افزار پشتیبان برای سرورها به شما امکان می دهد تمام اطلاعات را از یک سرور دانلود کرده و بعداً آن را بازیابی کنید. افراد و شرکت ها باید به طور مکرر از سرورهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنند تا از از دست رفتن داده ها جلوگیری کنند.

اطلاعات کاربردی هارد M2 برای سرور اچ پی

هارد M2 از پروتکل ها و برنامه های متعددی مانند Peripheral Component Interconnect Express)PCIe) و SATA پشتیبانی می کند. محصولات سازگار با M.2 به درایوهای حالت جامد نیز محدود نمی شوند. این مشخصات همچنین از پروتکل هایی مانند اتوبوس های سریال جهانی (USB) و Wi-Fi پشتیبانی می کند.

مجازی سازی سرور چیست؟

مجازی سازی سرور فرآیندی است که چندین فضای کاربری را در یک سرور ایجاد و انتزاع می‌کند. مجازی سازی سرور همچنین منابع سرور از جمله تعداد و هویت سرورهای فیزیکی، پردازنده‌ها و سیستم عامل ها را پنهان می کند.

سیستم یو پی اس چیست و چه کاربردهایی دارد؟

یو پی اس ها دارای باتری های داخلی هستند که در صورت عدم استفاده دائما در حال شارژ شدن هستند، بنابراین در صورت قطع برق، آماده تامین برق پشتیبان هستند. علاوه بر این، یو پی اس ها می توانند ناهنجاری هایی مانند افت برق و نوسانات برق را که نوسانات برق موقتی هستند که می توانند به رایانه های متصل و سایر لوازم الکترونیکی آسیب برسانند، شناسایی و جبران کنند.

رک سرور (Rack Server) و فاکتورهای مهم در انتخاب آن چیست؟

در واقع رک سرور همان کابین سروری است که می‌توان جهت نگهداری سرور و تجهیزات مختلف شبکه آن را به کار گرفت. بنابراین در صورتی که رک سرور دارای استانداردهای لازم باشد، دارای عرض 50 سانتی متر است و ارتفاع آن با توجه به تعداد سرور و تجهیزات موجود در آن تعیین می‌شود.

تعریفی از ویندوز سرور

اولین ویندوز سرور در سال 2000 توسط شرکت پیشرو مایکروسافت با نام سرور ویندوز 2000 راه‌اندازی شد. پس از راه‌اندازی موفقیت آمیز این نسخه، مایکروسافت بسیاری از ویژگی‌ها را به روز کرد و ویندوز سرور 2003 را در سال 2003 منتشر کرد.

نمایش ۱ تا ۱۰ از ۷۴ گزینه