Skip to content

اطلاعات کاربردی جهت خرید سرورهای استوکHP

اطلاعات کاربردی جهت خرید سرورهای استوکHP

سرورهای استوک HPE

سرورهای HPE مزایای بزرگی را برای کمک به اجرای روان و موثر مرکز داده ارائه می دهند. خانواده سرورهای ProLiant HPE راه‌حل‌های نوآورانه‌ای را ارائه می‌کنند تا به شما کمک کنند از بودجه IT خود بیشترین بهره را ببرید و عملکرد خیره‌کننده‌ای را در بهره‌وری انرژی، مجازی سازی سرور اچ پی و ویژگی‌های مدیریتی ارائه دهید. HPE محصولاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد که همه می توانند از اولین خریداران تا متخصصان فناوری اطلاعات از آنها استفاده کنند. اگر سرورهای جدید یا بازسازی شده را در نظر می گیرید، HPE با در نظر گرفتن زیرساخت شما عملکرد با کیفیتی را ارائه می دهد.

یک سرور hp استوک برای فناوری اطلاعات سازمانی خود دریافت کنید. سرورهای اچ پی برای شرکت های بزرگی که عملکرد و قابلیت اطمینان بالایی را می طلبند ایده آل هستند. سرورهای استفاده شده اچ پی برای مشاغل کوچک و متوسط که الزامات عملکرد بالایی دارند نیز محبوب هستند.

سرورهای HP به شکل فاکتورهای مختلفی از جمله سرور اچ پی رکمونت (سری DL)، blade (سری BL) و برج (سری ML) عرضه می شوند.

انتخاب یک سرور HP دست دوم چندین مزیت دارد:

صرفه جویی زیادی در مقایسه با قیمت های جدید HP RackGuard

سفارشی برای نیازهای شما ساخته شده است

عملکرد سازمانی برتر

مجهز به پردازنده های Xeon اینتل

بنابراین، چرا باید خرید سرور اچ پی استوک را نسبت به خرید سرور hp نو ترجیح دهیم؟ سرورهای HPE استفاده شده و فضای ذخیره سازی HPE بسیار ارزان تر از محصولات جدید است - این واضح است. بسیاری از شرکت ها نیز «سرورهای دست دوم» را ترجیح می دهند زیرا استهلاک کالاهای جدید بسیار بیشتر از دستگاه های دست دوم است. و البته: جنبه زیست محیطی نیز یک عامل اساسی است. اگر یک شرکت نیاز به ارتقای مکرر و سریع سخت افزار داخلی IT خود داشته باشد، روی محصولات بازسازی شده حساب می کند زیرا در دسترس بودن بهتر از محصولات جدید هستند. اگر سروری دچار مشکل HDD باشد یا به خرید هارد سرور اچ پی نیاز داشته باشد، معمولاً قطعات یدکی را می توان به سرعت و به راحتی تهیه کرد.

 

 

تعجب می کنید که چرا سرورهای HPE اینقدر محبوب هستند؟ یا اگر سرورهای HP با شرکت شما مناسب است؟ خانواده سرور HPE ProLiant یکی از رهبران بازار فعلی در صنعت سرور x86 است. شرکت ها( مهم نیست که کسب و کارهای کوچک یا بزرگ با چندین مرکز داده ) این سرورهای استاندارد صنعتی بسیار امن را ترجیح می دهند.

دلایل این امر عبارتند از:

سرورهای HPE برای مدیریت و نگهداری آسان هستند

آنها با خطر کم اما در دسترس بودن بسیار ایمن هستند

عملکرد این سرورها بالاست و بازده انرژی خوبی دارد

این سرورها دقیقاً بر اساس نیاز شما مقیاس پذیر هستند

سرورهای HP دارای انعطاف پذیری و پایداری بالایی هستند

اینها سرورهای قدرتمند و فوق متراکم هستند که همچنین می توانند در یک مرکز داده و برای برنامه های تجاری مهم (مانند مجازی سازی، مدیریت پایگاه داده یا محاسبات با کارایی بالا / HPC) استفاده شوند.

کدام مدل های سروراستوک HPE را نگهداری کنیم؟

سری DL

یکی از پرفروش ترین سرورهای جهان از سری HP DL (خط تراکم) می آید: HP DL380. سرورهای مبتنی بر رک امنیت، عملکرد، قابلیت اطمینان، قابلیت گسترش و مجازی سازی را ارائه می دهند. آنها را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد و شامل "سطح ورودی" به دستگاه های با کارایی بالا می شود. گسترش یا بهینه‌سازی چشم‌انداز فناوری اطلاعات (به عنوان مثال زمانی که شرکت رشد می‌کند) همیشه تضمین شده است.

سری هایی با شماره های 100، 200 یا 300 شامل سیستم های تک یا دو سوکت می شوند. ارتفاع آنها 1U یا 2U است. شما می توانید سیستم های چهار سوکت و ارتفاع از 2-4U را در سری 500 پیدا کنید. حتی سیستم های چند سوکتی با حداکثر هشت CPU وجود دارد: مانند سری های 700 و 900.

سری ML

ماشین‌های سری ProLiant ML (خط مدولار) عمدتاً سرورهای برج هستند. آنها به دلیل کارایی بالا، بهینه سازی و مقیاس پذیری با هزینه کم شناخته شده اند. این سرورها برای شرکت های کوچک و متوسط یا شعبه ها / شرکت های تابعه به خوبی کار می کنند.

اکثر سیستم‌های HP پردازنده‌های اینتل را نصب کرده‌اند – اما سرورهای مبتنی بر AMD نیز وجود دارند. شما می توانید سازنده CPU را در انتهای یک مدل شناسایی کنید: 0 در انتها به این معنی است که اینتل، 5 AMD است (به عنوان مثال ML580 یا ML585).

میکرو سرور

قدرت نهایی در یک سیستم بسیار کوچک - اینها میکرو سرورهای HPE هستند. این مینی سرورها (به دلیل شکلشان که به آنها «سرورهای مکعبی» نیز می‌گویند) برای شرکت‌های مجرب، دفاتر خانگی یا شعبه‌های کوچک مناسب هستند. این دستگاه های با کارایی بالا با قیمت های بسیار مقرون به صرفه در دسترس هستند. در مقایسه با "برادر و برادران بزرگتر" آنها نه تنها به دلیل اندازه کوچک بلکه به دلیل عملکرد بی سروصدا آنها مورد تقاضا هستند.

سری BL

زمانی که به فناوری سرور با کارایی بالا در یک فضای کوچک نیاز دارید، ایده آل است. سرورهای سری BL (Blade Line) سیستم‌های مبتنی بر رک (سیستم‌های تیغه) هستند که شامل یک یا چند BladeEnclosures و چندین سرور-blade هستند. این خط در درجه اول برای شرکت هایی مناسب است که زیرساخت فناوری اطلاعات آنها به بهینه سازی مداوم نیاز دارد یا زمانی که برنامه ها و درخواست های آنها باید به سرعت پردازش شوند. کاهش هزینه ها در عین افزایش عملکرد همزمان امکان پذیر است زیرا شما نه تنها یک نمای کلی از صفحه را دارید، مصرف انرژی و همچنین ذخیره سازی و خنک کننده داده ها را داراس.آنها همچنین یک مدیریت ابتدایی را ارائه می دهند که زمان مورد نیاز برای مدیریت سیستم ها را کاهش می دهد.

سری Apollo

قدرت پردازش عالی برای برنامه های کاربردی در حوزه HPC (محاسبات با کارایی بالا). خط HPE Apollo در یک شاسی سرور جمع و جور و قابل نصب روی قفسه به خوبی بسته بندی شده است و از نظر عملکرد و بهره وری انرژی به موقعیت های برتر می رسد. سرورها پردازنده های Intel یا AMD را نصب کرده اند و می توانند برای تجزیه و تحلیل پایگاه داده یا برنامه های جاوا استفاده شوند.

سایر سرورهای HP

علاوه بر خطوطی که قبلاً نامگذاری شده است، HP همچنین دارای چند سری خاص است که برای کاربردهای خاص مفهومی شده اند. به عنوان مثال، سری HP Cloudline که برای ارائه دهندگان خدمات مناسب است. سیستم های باز و ارزان قیمت انعطاف پذیری و سرعت را ارائه می دهند. سرورهای سری HPE Superdome Flex به همان اندازه در استفاده چابک و قابل اعتماد هستند. آنها را می توان به طور یکپارچه مقیاس بندی کرد و برای شرکت ها در هر اندازه مناسب است.