Skip to content

تبلیغات رپورتاژ (Reportage)

تبلیغات رپورتاژ (Reportage)

تبلیغات رپورتاژ (Reportage)

تولید مثل تبلیغات ، یعنی متن تبلیغات شما در سایت دیگری به عنوان یک مقاله مستقل منتشر می شود و به آن کلید واژه در کلمات کلیدی مربوطه در سایت شما پیوند می یابد.

تبلیغات رپورتاژ

یکی از قدرتمندترین تکنیک ها و رتبه بندی سئو در گوگل است. برای Google ، سایر سایتها مهم هستند که مقالات و مقالات شما را به سایت خود پیوند دهند. به اینها پیوندهای متنی گفته می شود. این پیوندها مهمترین نوع لینک دهنده هستند که می توانند تأثیر بسزایی در رتبه بندی سایت ها داشته باشند.

اما موضوعی که در بحث رپورتاژ مورد بحث قرار می گیرد ، کیفیت سایتی است که repottage شما در آن قرار داده شده است.اصولاً سایتی که محل قرارگیری رپورتاژ در آن قرار گرفته و به سایت شما پیوند داده شده است ، باید دارای یک استناد به مجوز و یک مجوز عالی باشد.(نهاد مفهوم قدرت دامنه است. این عدد به اندازه 100 است به 100 نزدیک است)

در Plenum 1 ، تبلیغات RePortAge در 6 سایت قوی و قدرتمند منتشر می شود. کلیه سایتهایی که در این طرح به سایت شما پیوند دارند دارای دامنه نام بیش از 77 و صفحه فاکتور بالای 60 هستند که به معنی قویترین سایتی است که از لینک به عنوان چاپ مجدد دریافت می کند.

Plans 1 Reportage همه سایت ها هستند. در این طرح مقاله به زبان انگلیسی در سایت ارسال می شود و کلمات کلیدی شما با معادل انگلیسی به سایت شما مرتبط می شوند. (برای مثال ، اگر کلمه کلیدی شما "سرور HP" است ، ما در مقاله کلمه "فروش سرور HP" را به سایت شما پیوند خواهیم داد. توجه کنید که گوگل کاملاً هوشمند است و می تواند معنای کلمه را بفهمد) این طرح نیازی به ارائه متن از طرف شما. و خودمان متن هایی را که حداقل 500 کلمه دارند را همراه با یک عکس مناسب در سایت هایی که به آنها مراجعه می کنیم قرار داده ایم.

مهمترین ویژگی این سرویس گزارشگری عبارت است از:

در این سرویس متن چاپ مجدد شما علاوه بر انتشار و قرار دادن دائمی در سایت ها ، در صفحه اول سایت ها قرار می گیرد. (یعنی یک پیوند از صفحه اصلی) ، به این معنی که می توانید پیوندهای خود را مستقیماً از بالای صفحه (حداکثر 60) صفحه اصلی سایتهای مربوطه بازیابی کنید.
با توجه به اینکه سایتهای زیادی با این مشخصات داریم اما بازپخش مجدد شما در 6 سایت ما قرار دارد ، بنابراین نام سایت ها ذکر نشده است ، اما پس از انجام سفارش و ارسال گزارش نهایی می توانید محتوای بسیار بالایی از سایتها داشته باشید.