Skip to content

چراغ UID در سرور hp چیست؟

چراغ UID در سرور hp چیست؟

چراغ UID سرور hp برای شناسایی خطای سرور استفاده می شود. اگر سرور دارای برد / تراشه ilo باشد، چراغ UID هنگامی که از راه دور به سرور دسترسی پیدا می کند چشمک می زند. همچنین می توان آن را از راه دور از طریق صفحه اصلی مدیریت IM / سیستم روشن کرد تا سرور به صورت محلی شناسایی شود.

نشانگر UID در HP iLO چیست؟

ایده اصلی پشت این نشانگر UID است که به شما کمک کند تا به طور فیزیکی یک سرور را در اتاق کامپیوتر خود (در یک رک یا حتی در مرکز داده خود) شناسایی کنید. وقتی به پورت مدیریت از راه دور iLO سرور Proliant وارد می‌شوید، این UID روشن/خاموش می‌شود.
چگونه چراغ UID HP را خاموش کنم؟
برای روشن کردن چراغ UID سرور hp ، روی نماد UID کلیک کنید. این عمل هر دو LED UID جلو و عقب را به رنگ آبی روشن می کند. برای خاموش کردن چراغ UID سرور hp ، دوباره روی نماد UID کلیک کنید.

 

سوالات متداول در مورد کارایی چراغ UID

چگونه سرور HP ProLiant خود را ریست کنم؟

واحد منبع تغذیه (PSU) و کابل های منبع تغذیه را از سرور جدا کنید. بعد از 2 تا 3 دقیقه، دکمه پاور سرور را به مدت 45 ثانیه فشار داده و نگه دارید. اکنون سرور را روشن نکنید. 2-3 دقیقه صبر کنید، منبع تغذیه و کابل برق را دوباره به سرور وصل کنید.

UID ProLiant چیست؟

 

چراغ uid سرور hp

 

هنگامی که سرور روشن نمی شود، می توان از دکمه UID برای نمایش خلاصه سلامت پیش از راه اندازی HPE ProLiant استفاده کرد.
چگونه چراغ UID را در HP iLO 4 روشن کنم؟
در رابط ILO اگر به گوشه سمت راست پایین صفحه نگاه کنید، در کنار نشانگر روشن/خاموش دکمه‌ای را خواهید دید که نشانگر UID است که می‌توانید برای روشن و خاموش کردن چراغ UID سرور hp کلیک کنید.
چگونه HP Proliant را در حالت ایمن راه اندازی کنم؟
گزینه Safe Mode مورد نظر خود را از منوی Startup Settings انتخاب کنید:
1. برای فعال کردن حالت ایمن، کلید F4 را فشار دهید. حالت ایمن ویندوز را با حداقل مجموعه ای از درایورها و خدمات راه اندازی می کند.
2. برای فعال کردن حالت ایمن با شبکه، کلید F5 را فشار دهید.
3. کلید F6 را برای Enable Safe Mode with Command Prompt فشار دهید.
چگونه سرور HP خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنم؟
بازیابی تنظیمات پیش فرض تولید
1. از صفحه System Utilities، System Configuration > BIOS/Platform Configuration (RBSU) > System Default Options > Restore Default Manufacturing Settings را انتخاب کنید و Enter را فشار دهید.
2. نه، روند بازیابی را لغو کنید. بله، تنظیمات پیش فرض را بازیابی کنید.
3. Enter را فشار دهید.

پیشنهاد مطالعه: بررسی RAM 3200

چراغ uid سرور hp


UID در سرور به چه معناست؟
شناسه یکتا (UID) شناسه‌ای است که آن رکورد خاص را از هر رکورد دیگری منحصربه‌فرد می‌کند.
دکمه LED uid چیست؟
دکمه UID: دکمه شناسایی واحد. هنگامی که دکمه uid را فشار می دهید، پنل LCD در پنل جلویی چشمک می زند و چراغ UID سرور hp در پنل پشتی به رنگ آبی می درخشد. در یک محیط رک، ویژگی UID مکان آسان‌تر یک سرور را هنگام حرکت بین جلو و عقب رک فعال می‌کند.
چگونه uid را در HP iLO فعال کنیم؟
در رابط ILO اگر به گوشه سمت راست پایین صفحه نگاه کنید، در کنار نشانگر روشن/خاموش، دکمه ای را خواهید دید که نشانگر UID است که می توانید برای روشن و خاموش کردن چراغ uid سرور hp کلیک کنید.

نحوه فعالیت دکمه UID

آبی ثابت = آبی روشن:
•1 هرتز/چرخه در هر ثانیه = مدیریت از راه دور یا پیشرفت ارتقاء سیستم عامل 
• 4 هرتز/چرخه در هر ثانیه = ترتیب راه‌اندازی مجدد دستی iLO آغاز شد
• 8 هرتز/چرخه در هر ثانیه = توالی راه‌اندازی مجدد دستی iLO در حال پیشرفت خاموش = غیرفعال

شرکت بازرگانی نویان سرور مسلط بر بازار واردات سرور hp، فروش قطعات سرور hp و فروش سرور hp می باشد؛ همچنین می توانید برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.