Skip to content

نحوه راه اندازی HP iLO AlertMail

نحوه راه اندازی HP iLO AlertMail

نحوه راه اندازی HP iLO AlertMail

من مشکل ایجاد HP AlertMail را با داده های ایمیل معمولی خود دارم که در هر جای دیگر برای من کار می کنند. اسناد HP در این مورد به من کمک زیادی نکرد.

محیط آزمایشی من به شرح زیر است:

من HP Proliant DL380 Gen10 با مجوز ILO 5 و Advanced ILO دارم

من تنظیم دامنه تست در ویندوز سرور 2012 با DNS داخلی دارم

من Exchange Server 2013 را برای اهداف تست نصب کردم. من می خواهم از Exchange Server 2013 برای اطلاعیه های ایمیل استفاده کنم.

در این آموزش من تنظیمات iLO را پوشش نخواهم داد. فرض میکنم می دانید که چگونه آن را برای این اطلاعات تعیین کنید. برای AlertEmail برای کار نیاز به مجوز پیشرفته iLO دارید.

این آموزش همچنین برای ILO 4 نیز کار می کند

نحوه راه اندازی HP iLO AlertMail

اول - به iLO پورت شبکه اختصاصی | برگه عمومی

تنظیم نام iLO Subsystem (نام سرور را وارد کنید) و نام دامنه (نام دامنه ایمیل شما) را وارد کنید. روی درخواست و بعد از آن reset iLO را کلیک کنید.

 

گام بعدی منو - پورت شبکه اختصاصی iLO است IPv4

احتمالا شما در حال حاضر این راه اندازی را داشته اید، اما برای اینکه هشدارهای ایمیل برای کار به tou نیاز به آدرس IP ثابت برای iLO و کار دروازه IP برای دسترسی به اینترنت. شما همچنین باید DNS را تنظیم کنید. من DNS دامنه خود را در ابتدا و یک گوگل در DNS ثانویه قرار داده ام. همه چیز را خالی گذاشتم.

 

گام بعدی منو - پورت شبکه اختصاصی iLO است IPv6

آن را غیر فعال کرده است. این همان هایی است که برای برخی از آنها با استفاده از IPv6 مشکلی وجود دارد. به نظر می رسد که IPv6 نقطه انتهای پست الکترونیکی را قرار می دهد.

اگر شما نیاز دارید که IPv6 را فعال کنید، مطمئن شوید که از گزینه DHCPv6 نام دامنه استفاده کرده اید

 

آخرین مرحله - مدیریت | AlertMail

همانطور که قبلا گفتم، من تنظیمات Exchange Server 2013 را امتحان کردم، و می خواهم از آن برای هشدارهای ایمیل استفاده کنم. در اینجا راه اندازی است که برای من کار کرد.

آدرس ایمیل من را به آدرس ایمیل دریافت کننده ارسال کردم. تحت دامنه فرستنده یا آدرس ایمیل من نام سرور و دامنه ایمیل من - TestServeriLOnainformaticar.net را قرار دادم.

SMTP Port را در 25 باقی گذاشتم و با FQDN وارد سرور SMTP شدم. یک احتمال وجود دارد که آدرس IP برای شما در SMTP Server نیز کار کند. همچنین SMTP Secure Connection و SMTP Authentication را غیرفعال کرده ام (از آنجا که من واقعا برای TestServeriLO حساب ایمیل ندارم).

و این برای من کار می کند ترکیبی که من معمولا از آن استفاده می کنم در وضعیت ILO برای من کار نمی کند.

iLO 4 فرستنده آدرس ایمیل ثبت نشده است، شما باید وارد Domain فرستنده شوید که در مورد من informaticar.net است

درخواست دادن

من بلافاصله با فشار دادن Send Test AlertMail تست شدم.