Skip to content

کنترلر HPE Smart Array P816i-A SR Gen10

کنترلر HPE Smart Array P816i-A SR Gen10

کنترلر HPE Smart Array P816i-a SR Gen10 ، با پشتیبانی از 12 گیگا بیت بر ثانیه SAS و PCIe 3.0، برای به حداکثر رساندن عملکرد و در عین حال پشتیبانی از سطوح RAID پیشرفته با حافظه پنهان نوشتن با پشتیبان فلش 4 گیگابایتی (FBWC) ایده آل است. این کنترلر در حالت مخلوط کار می کند که عملیات RAID و HBA را به طور همزمان ترکیب می کند. دارای 16 خط داخلی SAS است که امکان اتصال حداکثر 16 درایو SAS یا SATA را بدون نیاز به SAS Expander Card فراهم می کند که اتصال نقطه به نقطه به SSD ها را برای تأخیر کمتر فراهم می کند.
رمزگذاری داده‌ها را در حالت سکون روی هر درایو با رمزگذاری امن HPE Smart Array SR ارائه می‌کند و دسترسی به داده‌های روی HDD را با مجوز HPE Smart Array SR SmartCache که به صورت استاندارد با این کنترل‌کننده ارائه می‌شود، تسریع می‌بخشد. این کنترلر ماژولار یک اسلات ذخیره سازی اختصاصی را بدون اشغال یک اسلات توسعه PCIe اشغال می کند و عملکرد ذخیره سازی کلاس سازمانی، قابلیت اطمینان، امنیت و کارایی لازم برای رفع نیازهای در حال تحول ذخیره سازی داده شما را ارائه می دهد. کنترلرهای Gen10 توسط باتری هوشمند HPE پشتیبانی می شوند که از چندین دستگاه پشتیبانی می کند و به طور جداگانه فروخته می شود.
آیا به دنبال یک کنترلر در سطح سازمانی برای به حداکثر رساندن عملکرد و ظرفیت ذخیره سازی بدون اشغال یک اسلات توسعه PCI Express (PCIe)هستید؟ کنترلر HPE Smart Array P816i-a SR Gen10 ، با پشتیبانی از 12 گیگابیت بر ثانیه SAS و PCIe 3.0، عملکرد ذخیره سازی کلاس سازمانی، قابلیت اطمینان، امنیت و کارایی لازم برای رفع نیازهای در حال رشد ذخیره سازی داده شما را فراهم می کند. این کنترلر دارای شانزده خط داخلی SAS است که امکان اتصال به درایوهای SAS یا SATA را فراهم می کند، از عملیات Mixed Mode RAID و HBA به طور همزمان پشتیبانی می کند و رمزگذاری برای داده ها در حالت استراحت در هر درایو ارائه می دهد.

 

کنترلر HPE Smart Array P816i-A SR Gen10

 

کنترلر Smart Array P816i-a SR Gen10 برای به حداکثر رساندن عملکرد و در عین حال پشتیبانی از سطوح پیشرفته RAID با 4 گیگابایت حافظه پنهان نوشتن با فلش (FBWC) ایده آل است. این کنترلر ماژولار یک اسلات ذخیره سازی اختصاصی را بدون اشغال یک اسلات توسعه PCIe اشغال می کند. کنترلرهای Gen10 توسط باتری هوشمند HPE پشتیبانی می شوند. باتری هوشمند HPE از چندین دستگاه پشتیبانی می کند و به صورت جداگانه فروخته می شود.

افزایش کارایی برای برنامه‌ها

کنترلر HPE Smart Array P816i-a SR Gen10 یک کنترلر RAID کلاس سازمانی است که عملکرد را در پیام رسانی، پایگاه داده یا برنامه های کاربردی سرور عمومی افزایش می دهد و اتصال 12 گیگابیت بر ثانیه SAS را در سرورهای HPE ProLiant Gen10 در صورت اتصال به داخلی 12 گیگابیت بر ثانیه ارائه می کند.

دستگاه های ذخیره سازی

کارایی را با 4 گیگابایت حافظه پنهان نوشتن با پشتیبان فلش افزایش می‌دهد و تأخیر را در برنامه‌های فشرده‌نویسی که نیاز به گزارش‌گیری سنگین مانند پایگاه‌های داده دارند، کاهش می‌دهد.
با استفاده از مسیر هوشمند HPE SSD برای ایجاد یک مسیر ورودی/خروجی سریع‌تر بین کنترل‌کننده و SSD، عملکرد را در محیط‌های ذخیره‌سازی که در آن داده‌ها به‌طور مکرر از تعداد زیادی SSD خوانده می‌شوند، افزایش می‌دهد.
دسترسی به داده‌ها در محیط‌های HDD را با ذخیره داده‌های داغ روی حافظه‌های SSD با HPE Smart Array SR SmartCache (ویژگی موجود) تسریع کنید.

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز مطالعه بفرمایید :

جزئیات پلتفرم Intel Sapphire Rapids-X Xeon-W

 

کنترلر HPE Smart Array P816i-A SR Gen10

 

قابلیت اطمینان و امنیت داخلی

کنترلر HPE Smart Array P816i-a SR Gen10 با رمزگذاری امن HPE Smart Array SR (مجوز اختیاری) از داده ها در حالت سکون در هر درایوی متصل به کنترلر محافظت می کند.
از مقررات مربوط به داده‌های حساس، مانند HIPAA و Sarbanes-Oxley با رمزگذاری امن HPE Smart Array SR پیروی کنید—FIPS 140-2 Implementation تحت آزمایش با تأیید اعتبار سطح 1 FIPS 140-2 مورد انتظار در سال 2018 تکمیل شود.
یکپارچگی داده ها را با HPE SmartSSD Wear Gauge حفظ کنید، که قبل از از کار افتادن درایو، به شما هشدار می دهد که مشکلات احتمالی درایو را داشته باشید. نگهداری طولانی‌مدت داده با 4 گیگابایت حافظه پنهان رایت با پشتیبان فلش برای بهبود قابلیت اطمینان داده‌ها.

بهبود کارایی و مدیریت ذخیره

کنترلر HPE Smart Array P816i-a SR Gen10 انعطاف پذیری را با حالت ترکیبی افزایش داده است که در RAID و HBA به طور همزمان عمل می کند و هزینه خرید کنترلر دیگر را حذف می کند.
به سرعت حجم های RAID ساده را روی سرورها با ابزار پیکربندی ذخیره سازی UEFI پیکربندی کنید، که همچنین پشتیبانی از اسکریپت را برای پیکربندی یک آرایه از طریق iLO از طریق رابط RESTful تسهیل می کند.
به‌سرعت درایوهای متصل به کنترل‌کننده را با HPE Smart Storage Administrator (SSA)، یک رابط بصری که برای ایجاد حجم‌های RAID، مدیریت ویژگی‌های کنترل‌کننده پیشرفته، و استقرار راه‌حل‌های Smart Array استفاده می‌شود، تنظیم، پیکربندی و مدیریت کنید.

کنترلر HPE Smart Array P816i-A SR Gen10

HPE Smart Array SR SmartCache

آرایه هوشمند SR، یک ویژگی بارگذاری مبتنی بر کنترل‌کننده است و یک راه‌حل پنهان سازی را در a.
محیط آنتن توزیع‌شده که بیش‌ترین اطلاعات را به دست می‌دهد (داده‌های "داغ")بر روی latency پایین‌تر
به طور پویا حجم کاری کاربردی را سرعت می‌بخشد. معماری SmartCache انعطاف‌پذیر است و از هر کدام پشتیبانی می‌کند.
HPE ProLiant Gen۱۰ در بخش ذخیره حجیم و SSD به عنوان یک شتاب‌ده. SmartCache مستقر شده و
با استفاده از مدیر ذخیره هوشمند HPE (HPE SSA)مدیریت می‌شود. SmartCache در این زمینه فعال است
کنترل گر و بدون مجوز لازم است.

همچنین شرکت نویان سرور فعالیت گسترده ای در فروش سرور hp و فروش قطعات سرور hp دارد؛ جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما در تماس باشید.