Skip to content

HPE Product Bulletin بررسی اجمالی بولتن

Blogpost Image Not Found

دانلود برنامه HPE Product Bulletin

HPE Product Bulletin بررسی اجمالی بولتن

بولتن محصولات HPE یک منبع مرکزی مناسب است که کلیه مشخصات و مشخصات فنی سخت افزار و نرم افزار Hewlett Packard Enterprise را ارائه می دهد. برنامه بولتن محصولات HPE قابل بارگیری با ویژگی هایی برای خرید ، فروش و پشتیبانی محصولات لود می شود. بولتن محصولات HPE به کلیه کارمندان ، نمایندگی ها ، توزیع کنندگان و کاربران نهایی شرکت Hewlett Packard Enterprise بصورت رایگان ارائه می شود.

این برنامه را می توان در رایانه های مختلف و بدون ثبت نام و مجوز نصب کرد. به روز رسانی برنامه و پشتیبانی فنی از طریق اینترنت ارائه می شود و رایگان است. در حال حاضر ، بولتن محصولات فقط در دسترس کاربران ویندوز است.

بارگیری بولتن محصولات HPE

بولتن محصولات HPE یک برنامه رایگان است که فقط چند دقیقه طول می کشد تا آن را بارگیری کنید.

ویژگی های بولتن محصولات HPE

یک به روزرسانی مطالب یکی از قدرتمندترین قابلیت های بولتن محصولات HPE این است که در هنگام آنلاین بودن ، محتوای آن را همزمان می کند ، در وقت با ارزش شما صرفه جویی می کند و اطمینان می دهد که همیشه با آخرین اسناد کار می کنید. برای اجرای به روزرسانی یا پیکربندی به روزرسانی های خودکار بر اساس برنامه ای که به بهترین وجه متناسب با نیازهای شما باشد ، فقط بر روی دکمه Update کلیک کنید. برای انجام این کار ، به تنظیمات به روزرسانی / به روزرسانی بروید ، روی زبانه برنامه زمانبندی کلیک کنید و روزها و زمان های خاص بروزرسانی خودکار خود را تنظیم کنید.

جستجوی QuickSpec ها

بولتن محصولات HPE به شما امکان می دهد سریع و به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستید می یابید. با کلیک بر روی دکمه جستجو می توانید در همه QuickSpec ها یا گروه های انتخاب شده جستجو کنید.

عملکرد جستجوی قدرتمند به شما امکان می دهد تا بطور موثر تعداد یا گزینه های مختلفی را در چندین محصول پیدا کنید. از دکمه Find Text برای جستجوی متن در QuickSpec های مشاهده شده در حال حاضر استفاده کنید. قابلیت های جستجوی بولتن محصولات HPE همچنین به شما امکان می دهد QuickSpec های به روز شده در یک محدوده تاریخ خاص را پیدا کنید ، و تمام QuickSpec های اضافه شده یا به روز شده را در تاریخ اعلام مشاهده کنید. با کلیک بر روی دکمه جستجو ، نوع جستجو را انتخاب کنید ، پارامترهای جستجو را وارد کرده و جستجو را آغاز کنید.

تمام محصولات مطابق با معیارهای جستجو با متن پررنگ پرچم گذاری می شوند. محصول را از بولتن محصول HPE بکشید و آن را در ایمیل یا پوشه رها کنید. دکمه ماوس را فشار دهید تا برنامه دیگر "ایجاد PDF برای کشیدن و رها کردن" دیگر نمایش داده نشود. پیام مورد انتخاب شده به ایمیل وصل می شود یا در پوشه کپی می شود.

قیمت محصولات HPE

لیست قیمت اینترنت بولتن محصولات HPE شامل قیمت گذاری اینترنت می باشد. اکنون می توانید با انتخاب یک قسمت در هنگام مشاهده QuickSpec و کلیک راست روی شماره قسمت انتخاب شده ، قیمت کالاهای موجود در فهرست قیمت گذاری اینترنت را پیدا کنید.

اگر شماره انتخاب شده در فهرست قیمت گذاری اینترنت درج شود ، منوی پاپ آپ شامل قیمت اینترنت می شود. بر روی آن کلیک کنید و پنجره ای باز خواهد شد که نام محصول ، شماره قسمت و قیمت اینترنت را نشان می دهد. در سمت راست قیمت اینترنت ، چندین زمینه را مشاهده خواهید کرد. اولین مورد این است که برای یک عامل تبدیل امکان پذیر است. این زمینه به شما امکان می دهد نرخ تبدیل فعلی را بین دلار آمریکا و هر ارز مورد نظر خود قرار دهید. قسمت دوم قیمت ارز را نشان می دهد. قسمت بعدی به شما امکان می دهد درصد تخفیف را وارد کنید.

قسمت باقیمانده قیمت تخفیف اینترنت را به ارز مورد نظر خود با تخفیف اعمال شده نشان می دهد. برای افزودن مورد به نقل قول ، روی افزودن به نقل قول کلیک کنید. برای باز کردن ابزار Quick Quotes و مشاهده نقل قول فعلی ، بر روی View Quote کلیک کنید.

ابزار سریع نقل قول ابزار Quick Quotes با ویژگی لیست قیمت اینترنت از بولتن محصولات HPE یکپارچه شده است تا به کاربران امکان ایجاد ، ذخیره و چاپ نقل قول را بدهد. قالب نقل قول را می توان به گونه ای سفارشی کرد که اطلاعات و آرم شرکت شما همیشه در بالای صفحه به همراه سایر اطلاعات مرتبط ظاهر شود. برای دسترسی به ابزار Quick Quotes بر روی View / Quotes های سریع کلیک کنید.

 چگونه نسخه خود را شخصی سازی کنم؟

یک به روزرسانی تنظیمات برای تغییر تنظیمات به روزرسانی پرونده ها ، از منوی به روزرسانی ، گزینه های بروزرسانی را انتخاب کنید. تحت تنظیمات اتصال ، اتصالات را می توان به یکی از دو روش انتخاب کرد:

اتصال به اینترنت (به روزرسانی فایلهای بارگیری شده با استفاده از اتصال اینترنت) اتصال متناوب (به روزرسانی فایلهای موجود در درایو شبکه با استفاده از HPE Product Bulletin Gateway). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغییر یا ایجاد خود لطفاً با پرونده راهنمای بولتن محصولات HPE مشورت کنید.
تغییر برنامه به روز رسانی پس از برقراری اتصال ، باید تنظیمات به روزرسانی خود را وارد کنید. File-Update را انتخاب کنید - تنظیمات را به روز کنید و بر روی زبانه برنامه زمانبندی کلیک کنید. فرکانس بروزرسانی خودکار کنترل می کند که چند بار سیستم به روزرسانی ها را بررسی می کند. بسته به فرکانس انتخابی ، تا زمان گذشت مدت زمان آن به طور خودکار بروزرسانی ها را بررسی نمی کند. با این حال ، شما می توانید با کلیک بر روی دکمه به روزرسانی ، آخرین نسخه ها را در هر زمان دستی بررسی کنید.