Skip to content

کابل شبکه HP QK734A Compatible LC-LC OM4 Fiber Optic Cable

توضیحات محصول HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
پارت نامبر QK734A
برند محصول HP
قابل نصب بر روی استوریج های Infrastructure Other - Commercial \ Storage - Commercial \ Infrastructure - Commercial \
سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2620 V1
سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2620 V2
سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2620 v3
سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2620 v4
سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2650 v2
سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2650 v3
سی پی یو سرور Inte Xeon Processor E5-2650 v4