Skip to content

کابل شبکه HP QK734A Compatible LC-LC OM4 Fiber Optic Cable

توضیحات محصول HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
پارت نامبر QK734A
برند محصول HP
قابل نصب بر روی استوریج های Infrastructure Other - Commercial \ Storage - Commercial \ Infrastructure - Commercial \
درباره کابل شبکه HP QK734A Compatible LC-LC OM4 Fiber Optic Cable
محصولات مشابه

محصولات مشابه با کابل شبکه HP QK734A Compatible LC-LC OM4 Fiber Optic Cable را مشاهده کنید.

سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2620 V1
سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2620 V1

این CPU ساخت شرکت اینتل و برای نسل سرور GEN8 استفاده میشوند وجز اولین سی پی یو ها در همین رده میباشند.

سی پی یو سرور  Intel Xeon Processor E5-2620 V2
سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2620 V2

اینCPU ساخت شرکت اینتل و برای نسل سرور GEN8 استفاده میشوند وجز کم هزینه ترین سی پی یو ها در همین رده میباشند.

سی پی یو سرور  Intel Xeon Processor E5-2620 v3
سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2620 v3

این CPU ساخت شرکت اینتل و برای نسل سرور GEN9 استفاده میشوند واینکه تقریبا جز اولین سی پی یو برای این نسل بودن که از طرف کسانی که ازاین نسل سرور استفاده میکردن مورد استفاده قرار میگرفت.

سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2620 v4
سی پی یو سرور Intel Xeon Processor E5-2620 v4

CPU سرور Intel® Xeon® Processor E5-2620 v4 برای سرور های نسل GEN9 استفاده میشوند.که جز یکی از قطعات کانفیگ اصلی این سرور در پک اولیه میباشد.