Skip to content

آموزش، پشتیبانی و تعمیر سرور HP استوریج HP

۱۲ آبان ۱۴۰۰

آموزش، پشتیبانی و تعمیر سرور HP استوریج HP

تعمیرات و عیب یابی:

شرکت نویان سرور با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه واردات، فروش و پشتیبانی سرورهای HP در نیمه دوم سال 95 تاسیس گردید. در حال حاضر ارائه خدمات تعمیرات سرورهای HP یکی از مهمترین عرصه های فعالیت این شرکت می باشد. این شرکت با طراحی منسجم و دقیق، برنامه ریزی تعمیرات پیشگیرانه و عیب یابی سرور های HP را در اولویت کاری خود قرار داده است. شرکت نویان سرور آمادگی دارد، با بهره گیری از نیرو های متخصص و کارآمد تعمیرات و عیب یابی سرورهای HP را در حداقل زمان و بالاترین کیفیت ارائه نماید. این شرکت مفتخر است با آمادگی حداکثری انجام تعمیرات با قابلیت اطمینان بالا را عهده دار گردد و رضایت خاطر شما مشتریان گرامی را فراهم نماید.

 

خدمات و پشتیبانی:

تعهد این شرکت در بخش خدمات مشتریان، فراهم آوردن بهترین پشتیبانی برای شما مشتریان عزیز می باشد. بخش پشتیبانی شرکت نویان سرور آماده ارائه کامل خدمات پشتیبانی سرورهای HP می باشد. مهمترین خدمات پشتیبانی این شرکت شامل نصب ، راه اندازی و مواردی مانند Update Device Drivers , Update Provisioning , Update SPP , Update Device Firmware و….. به آخرین ورژن میباشد.
بخش خدمات پشتیبانی این شرکت با بهره گیری از دانش نیروهای مجرب و کارآزموده در تمام روزهای کاری و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و در خواست های مربوطه می باشد. شما مشتریان عزیز میتوانید جهت ارتباط با بخش پشتیبانی شرکت نویان سرور از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

تماس با ما

 

   

 

آموزش:

شرکت نویان سرور با بهره گیری از تجارب علمی و اجرایی ارزشمند کسب شده در طول سال های فعالیت و همچنین ارتباط با اساتید خبره کشور دارای پتانسیل بالایی در زمینه آموزش و ارائه تجربیات به جامعه علمی، دانش آموزان و کارآموزان محترم می باشد. مدیران ارشد این شرکت همواره سعی بر آن داشته اند که تجربیات کسب شده در حین خدمات رسانی به مشتریان را به صورت مدون گردآوری نموده تا در زمان مقتضی این تجربیات ارزشمند را در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهند. برهمین اساس شرکت نویان سرور خدمات آموزش تئوری و عملی در زمینه سرورهای HP را سرلوحه کار خود قرار داده و هم اکنون در بخش آموزش در شهر تهران و کلیه شهرستان‌های کشور آماده ارائه خدمات آموزشی به جامعه علمی کشور می باشد.

 

گارانتی:

شرکت نویان سرور در راستای خدمات مشتری مداری تعویض قطعات معیوب را به مدت یک سال تضمین می‌نماید. همچنین این شرکت به مدت پنج سال تعمیرات و پشتیبانی کامل سرورهای شما را به صورت حضوری و تلفنی تعهد می‌نماید.

در صورت عدم رضایت مشتریان محترم از سرورها و سرویسهای ارائه شده پس از یک هفته از نصب و راه اندازی آنها، قرارداد فسخ و کل مبلغ قرارداد عودت داده خواهد شد.