Skip to content

HDD Caddy Cage 2.5″ بررسی اجمالی

۱۶ آبان ۱۴۰۰

HDD Caddy Cage 2.5″ بررسی اجمالی

HDD Caddy موردی برای هارددیسک است که می توانید داخل لپ تاپ خود قرار داد. این مورد کاملاً در جایی که معمولاً درایو نوری شما (درایو دی وی دی) قرار دارد ، جای می گیرد. این به شما امکان می دهد درایو نوری خود را با HDD Caddy مبادله کنید.

 

دومین هارد در HDD Caddy که اکنون در لپ تاپ شما قرار دارد ، به عنوان مثال در ویندوز ، بلافاصله بعنوان یک دیسک ذخیره دوم شناخته می شود. برای ذخیره پرونده ها ، موسیقی ، فیلم ، برنامه ها و بازی ها می توانید از دیسک ذخیره سازی دوم استفاده کنید. در اکثر لپ تاپ ها می توانید هارد دیسک دوم را برای راه اندازی سیستم عامل دوم تنظیم کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید علاوه بر نصب ویندوز از لینوکس استفاده کنید. HDD Caddy راهی آسان برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی لپ تاپ شما است.

ارتقاء لپ تاپ با SSD

امروزه استفاده از SSD محبوب تر شده است. SSD یک هارد اکسترنال بسیار سریع است (از لحاظ فنی از تراشه هایی به جای دیسک استفاده می کند) که می تواند HDD قدیمی شما را برای افزایش عملکرد لپ تاپ شما جایگزین کند. اکثر اوقات از نظر اقتصادی بهتر است با SSD آپدیت شود تا خرید یک لپ تاپ جدید. اما SSD نسبتاً گران است و ظرفیت ذخیره سازی آن محدود است. بنابراین HDD Caddy یک راه حل عالی برای حل این مشکل است. شما می توانید HDD اصلی را درون HDD Caddy قرار دهید و SSD خیلی سریع را در قسمت اصلی لپ تاپ خود نصب کنید و در آنجا سیستم عامل را نصب کنید. با استفاده از این تنظیم می توانید به لطف ارتقاء SSD از عملکرد بهتری بهره مند شوید و به لطف HDD Caddy از انعطاف پذیری ظرفیت ذخیره سازی بزرگ برخوردار باشید.

 

نصب HDD Caddy در ده دقیقه انجام می شود. اغلب می توانید با خارج کردن پیچ در پایین لپ تاپ ، دی وی دی را جدا کنید. هنگامی که پیچ از بین برود می توانید دی وی دی دیسک را خارج کرده و آن را با HDD Caddy و یک هارد دیسک جایگزین کنید. سپس پیچ را داخل آن قرار دهید.

ویژگی های محصول مدل HDD Caddy

1. HDD Caddy از آلومینیوم بسیار قوی ساخته شده است که سبک وزن است و به طور همزمان خنک می شود

2. در داخل HDD Caddy یک فریم کامل وجود دارد که هارد یا SSD را در لپ تاپ شما ایمن می کند. این قاب همچنین به جذب لرزش و به حداقل رساندن نویز کمک می کند

3. در داخل HDD Caddy یک سطح آنتی استاتیک به شما امکان می دهد با خیال راحت هارد یا SSD را نصب کنید

4. پیچ های قفل داخلی ، نصب درایو دوم را آسان می کند

5. مبدل سازگار برای هر لپ تاپ که امکان اتصال مطمئن و ایمن را با هارد دیسک SATA یا SSD فراهم می کند

6. HDD Caddy مجهز به سوراخ های نصب شده قبل از فاب برای اطمینان از هرگونه مواد نصب شده موجود برای ساخت HDD Caddy در لپ تاپ شما است.